Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0