Movies
Ratings
68
World War ZRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
88 MinutesRated ★ 3.0
Faces in the CrowdRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0
Rain ManRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
DuelRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 4.0