Movies
Ratings
156
AlienRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
StealthRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0