Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 2.5
My Rainy DaysRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Get a Horse!Rated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Western SpaghettiRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0