Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 1.0
StrangerRated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KaosRated ★ 5.0
Land of TanabataRated ★ 0.5
The TyrantRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 0.5
Black BirdRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 3.5