Movies
Ratings
35
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0