Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0