Movies
Ratings
443- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
 ShutterRated ★ 3.0 ShutterRated ★ 3.0
 Your Name.Rated ★ 3.0 Your Name.Rated ★ 3.0
 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
 Little ForestRated ★ 3.0 Little ForestRated ★ 3.0
 Late Night With the DevilRated ★ 3.5 Late Night With the DevilRated ★ 3.5
 Whisper of the HeartRated ★ 4.0 Whisper of the HeartRated ★ 4.0
 Ocean WavesRated ★ 2.5 Ocean WavesRated ★ 2.5
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 3.5 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
 SleepRated ★ 1.5 SleepRated ★ 1.5
 ElementalRated ★ 3.5 ElementalRated ★ 3.5
 Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5 Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
 The Night OwlRated ★ 3.5 The Night OwlRated ★ 3.5
 Strange WorldRated ★ 3.0 Strange WorldRated ★ 3.0
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0