Movies
Ratings
91
TranscendenceRated ★ 0.5
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0