Titles you rated
The MistRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0