Movies
Ratings
163
Robot DreamsRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0