Movies
Ratings
122
The HuntRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0