Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0