Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0