Movies
Ratings
361
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Mao's Last DancerRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 2.5
Modern BoyRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0