Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
NoahRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0