Movies
Ratings
57
Life of PiRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
Just Friends?Rated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 2.0
MementoRated ★ 2.0