Movies
Ratings
551
Van HelsingRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 1.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 1.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0