Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5