Movies
Ratings
225
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 1.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 1.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 1.0
The President's BarberRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0