Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0