Titles you rated
HeartbeatRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.5
SignsRated ★ 1.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Monster HuntRated ★ 5.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 4.0