Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 1.0
NerveRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0