Movies
Ratings
96
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5