Movies
Ratings
524
The RevenantRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0