Movies
Ratings
364- The ScamRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 2.5