Movies
Ratings
324
Starship TroopersRated ★ 3.5
DinosaurRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Evil TwinRated ★ 2.0- Bride of ChuckyRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
NextRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5