Movies
Ratings
52
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0- My SpaceRated ★ 3.0
- GootRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.0
DriveRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5