Titles you rated
The Best OfferRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Farewell, My QueenRated ★ 5.0
2 Days in New YorkRated ★ 3.5
Rinco's RestaurantRated ★ 2.0
Norwegian WoodRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Chicken with PlumsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Agnès Letestu: L'apogée d'une étoileRated ★ 3.5