Movies
Ratings
219
UpRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
WonderRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 4.0
White Men Can't JumpRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
NoahRated ★ 1.0