Titles you rated
After YangRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
HeatRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0