Titles you rated
BreathlessRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Aimless BulletRated ★ 3.0
Aikatsu! The MovieRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CircleRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
RosettaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0- KimchiRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0