Movies
Ratings
36
Woman of the HourRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Fox with Nine TailsRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5