Movies
Ratings
30- WishRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0