Movies
Ratings
737
AlienoidRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
NopeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0