Titles you rated
3-IronRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 2.0