Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0