Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0