Titles you rated
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0