Movies
Ratings
42
The Blind SideRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0