Movies
Ratings
854
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5