Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0- Talking ArchitectRated ★ 4.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
Le HavreRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
BiutifulRated ★ 4.0
Fat GirlRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
FlashdanceRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0