Movies
Ratings
690
Look BackRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5