Movies
Ratings
104
SpotlightRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5