Movies
Ratings
36
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0