Movies
Ratings
429
LucyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5- Desire To KillRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Between Love and HateRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 4.0