Titles you rated
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0