Titles you rated
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0