Titles you rated
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 4.0
The TraderRated ★ 4.5
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
IdaRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5