Movies
Ratings
159
LUCK KEYRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5